poniedziałek, 1 września 2014

Podsumowanie miesiąca - Sierpień

Czas na podsumowanie kolejnego miesiąca na moim blogu. Sierpień minął mi niespodziewanie szybko i wydawało mi się, że nie sprzyjał mi czytaniu. Często musiałam wręcz zmuszać się, aby dokończyć książkę, stąd też pojawiła się akcja "Read to the end". Mimo wszystko przeczytałam 10 książek i jestem zadowolona z wyniku.
Moim odkryciem tego miesiąca została seria "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy", której drugi tom skończyłam właśnie wczoraj i zabieram się wkrótce za kolejny.


Bardzo pozytywnie oceniam również "Wyspę Motyli", która nie zawiodła moich oczekiwań.
Spędziłam również kilka chwil z "Au pair...", serią idealną na wakacje. Nie wiem kiedy sięgnę po kolejny tom, bo wakacje się skończyły, może zimą aby powspominać lato?


Zaczęłam czytać serię Mroczny Krąg, ale na razie skończyłam na pierwszym tomie "Mroczny Sekret" i nie wiem kiedy sięgnę po kolejne. Nie jest to w tej chwili lektura, na którą mam ochotę.
Z kolei "Skrzydła Laurel" pozycja z pozoru tak infantylna, spodobała mi się i ciągle myślę na kolejną częścią... nie wiem dlaczego? ;)

Najgorszą lekturą sierpnia bez dwóch zdań okazał się "Wilkołak". Nie polecam...
Rozczarował mnie również "Książe Mgły", który stał się dla mnie dowodem, że nie wszystkie książki "dobrego pisarza" są dobre.


To chyba wszystko w tym krótkim podsumowaniu, ostatnio brakuje mi na wszystko czasu w tym i na czytanie... wydaje mi się, że wrzesień nie będzie już tak obfity w lektury jak sierpień. Wkrótce dodam recenzję drugiej części przygód Percy'ego: Morze Potworów.
xoxo
Kocia Biblioteka

1 komentarz:

  1. Witam. Jeśli masz ochotę zmienić lub odświeżyć szatę graficzną bloga nie czekaj i zajrzyj tutaj: https://www.facebook.com/wystrojbloga?ref=hl
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Komentując motywujesz mnie do dalszej pracy nad blogiem. Każdy komentarz mile widziany :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...