sobota, 27 września 2014

Au pair: Słoneczny Pocałunek - Melissa de la Cruz

Tytuł polski: Au Pair. Słoneczny Pocałunek
Tytuł oryginalny: The Au Pairs Sun-Kissed

Cykl: Au Pair (tom 3)

Autor: Melissa de la Cruz

Rok: 2006

Seria" Au pair":

Nota od wydawcy:
Operki wracają, żeby podbić Hamptons...

W tym roku już tylko Jacqui pracuje jako opiekunka. Co nie przeszkadza jej prowadzić gorącego flirtu z trzema milionerami... i czekać na księcia z bajki.
Eliza nie musi się już martwić o pieniądze. Może zacząć wymarzoną pracę u słynnego projektanta mody... dopóki intrygi zawistnej rywalki fatalnie nie pokrzyżują jej planów.
Mara mieszka ze swoim chłopakiem na luksusowym jachcie jego rodziców... i złości się, że Ryan woli siedzieć w domu, niż towarzyszyć jej na najgorętszych imprezach w najmodniejszych klubach.

Dla bohaterek "Au pair potrzebne od zaraz" i "Au pair. Clubbing" to ostatnie wakacje przed rozpoczęciem nauki w college’u. Trzeba podjąć ważne decyzje – w sprawach szkoły i w kwestii uczuć. No i trzeba się wyszaleć! 

Recenzja:
To kolejne lato naszych operek w Hamptons! jednak jedynie Jacqui pracuje nadal przy dzieciach Perry wraz z nową operką Shannon. Eliza po powrocie jej rodziców na szczyt zatrudnia się na stażu u znanego projektanta mody, natomiast Mara dostaje rubrykę towarzyską w plotkarskiej gazecie i próbuje swoich sił w dziennikarstwie. 

Związek Elizy i Jeremiego kwitnie i wszystko układało by się dobrze, gdyby na ich drodze nie stanęła jego była dziewczyna... Mara mieszka na jachcie wraz z Ryanem i wszystko było by idealnie, gdyby nie fakt, że im bliżej się poznają tym bardziej zastanawiają się nad swoją decyzją. Natomiast Jacqui poznaje trzech wspaniałych facetów i nie potrafi wybrać jednego z nich, przez co znowu pakuje się w niemiłe sytuacje. 
Jakby tego było mało małżeństwo Perrych cierpi kryzys i dziewczyny starają się ze wszystkich sił, aby ponownie zbliżyć do siebie Anne i Kevina...

Minęło kolejne lato w raju dla pięknych i bogatych, a to co można zauważyć to fakt, że nasze operki w końcu wydoroślały. W tej części nie ma tylu szalonych imprez, czy ekstrawaganckich zakupów jak w poprzednich częściach. Teraz dziewczyny zastanawiają się nad swoją przyszłością, wybierają uczelnie, pracują, chcą do czegoś dojść, nie interesują już je tylko sława, drogie ciuchy i szalone imprezy. To niewątpliwy plus tej części, wydać jak bardzo zmieniła się każda bohaterka w porównaniu do tego, jakie poznaliśmy je na początku pierwszej części.

"Słoneczny Pocałunek" trzyma styl poprzednich tomów, fani wcześniejszych przygód operek na pewno nie będą rozczarowani. Jest jednak nieco inna od wcześniejszych części, głównie przez to, że akcja nie toczy się już od imprezy do imprezy, a porusza wiele innych wątków - jest to moim zdaniem plus. Ciekawią mnie dalsze przygody dziewczyn, które niebawem będą już na studiach. Każda z nich ma jakieś marzenia, które chcą spełnić, czy im się uda? tego z pewnością dowiemy się czytając "Gorączkę letniej nocy" - czwarty i ostatni tom serii.

Ocena: 4-/6


Recenzja bierze udział w wyzwaniu "Klucznik"
Wydana w serii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentując motywujesz mnie do dalszej pracy nad blogiem. Każdy komentarz mile widziany :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...