niedziela, 2 listopada 2014

Podsumowanie miesiąca - Październik

No i zleciał kolejny miesiąc. Niestety w porównaniu z poprzednimi wypada on tak słabo, że w zasadzie nawet nie ma co podsumowywać.

Tak jak przypuszczałam nowa praca znacznie zmniejszy ilość mojego wolnego czasu i tym samym czasu na czytanie książek. Niestety do domu wracam zazwyczaj bardzo późno i totalnie zmęczona, nie mając siły na nic... nawet ciężko mi znaleźć chwilę, aby wpaść do biblioteki.
W tym miesiącu przeczytałam więc w sumie tylko trzy książki i zaczęłam czytać dwie, niestety obie są słabe i z braku motywacji ciężko mi się zabrać za ich dokończenie.

Jeśli muszę wybrać z tych trzech książek tą najlepszą będzie to "Wśród ukrytych. Wśród oszustów". Pani Haddix przedstawia nam ciekawą wizję antyutopii, dużo akcji, przyjemny język i intrygujących bohaterów- to wszystko sprawia, że książkę czyta się szybko i na długo pozostaje w głowie. Mam już koleją jej część i jej recenzja na pewno ukaże się w listopadzie!

Trudno zaś wybrać mi tą najgorszą bowiem "Oddech nocy" i "Nieposkromiona" reprezentują podobny poziom. Co do tej pierwszej, to niestety póki co nie mam dostępu do kolejnych jej części, za to recenzja kolejnego tom Domu Nocy z pewnością ukaże się w listopadzie na blogu.

Aby ten miesiąc był ciekawszy w recenzję, postanowiłam iść jutro do biblioteki i oddać wszystkie te książki, co do których nie mam przekonania i chęci aby je przeczytać. W zamian za to poszukam czegoś co mnie wciągnie i mimo braku czasu zmusi do przeczytania :) Obym tylko znalazła coś tak ciekawego... Dodatkowo muszę jakoś przeorganizować swoje życie i na nowo nauczyć się zarządzać moim wolnym czasem.

Kończąc to krótkie podsumowanie, chciałam przeprosić Was za tak nieliczne recenzję i podziękować tym, co mimo wszystko nadal tu zaglądają.  Obiecuje, że w listopadzie będzie tu o wiele ciekawiej :)

1 komentarz:

  1. Hej :) Nie chciałam Ci spamować gdzieś pod postami. Możesz potem usunąć ten komentarz ;p Chciałam tylko Cię poinformować, że zostałaś u mnie "otagowana", wyznaczona do zrobienia TAGu ;)
    Buziaczki!

    OdpowiedzUsuń

Komentując motywujesz mnie do dalszej pracy nad blogiem. Każdy komentarz mile widziany :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...